בריגדריה – בוטיק מתוקים ברזילאיים .

הקונדיטורית מירי נוסבכר מכינה בריגדריירוס – ממתק ברזילאי נפוץ בבית הקפה שלה: בריגדריה ברעננה. 

מיירי נוסבכר, עלתה לישראל  מסאו פאולו ברזיל, לפני קצת יותר משנתיים יחד עם בעלה ושלושת ילדיהם, היישר לעיר רעננה.
בברזיל מיירי עסקה בתחום האופנה, אך במהלך חופשת הלידה שלה שם (תאומים), חיפשה תעסוקה אחרת ומצאה את עצמה מתמכרת להכנת המעדן הברזילאי הנפוץ: בריגדירו. 
חלום נוסף הגשימה מיירי בישראל כאשר פתחה לפני כחצי שנה את בריגדריה –  בוטיק מתוקים ברזילאיים כשר, המייצר בעבודת יד את הבריגדירו במגוון רחב של טעמים ואף זכה להצלחה ואהדה רבה מצד הקהל הישראלי (גם להפתעתה , היא מודה). הבוטיק מציע גם מתוקים וקינוחים נוספים. עם פרוץ משבר הקורונה וההוראה על סגירת בתי הקפה, נאלצה מיירי לסגור את המקום ולחכות להודעה שתאפשר לה לפתוח מחדש.

“בכל התקופה בה היינו סגורים, קיבלתי המון הודעות בפייסבוק ובאינסטגרם מכל מיני אנשים מרחבי הארץ  שרצו לדעת מתי אני פותחת מחדש והבטיחו שעם הפתיחה הם יבואו לתמוך וכמובן לקנות. זה מאוד חיזק אותי וגרם לי להבין שהבריגדירו שאני מכינה הוא מעדן מיוחד שגם הישראלים התאהבו בו”. כעת אנו חוזרים לאט לאט לשיגרה, פתחנו את המקום, עשינו שינויים קלים בתפריט ואנו מזמינים את הקהל לבוא ולהנות ממגוון רחב של קינוחים ומתוקים בהשראת ברזיל כמו: הבריגדירו, מילקשייק, ופל בלגי עם בריגדירו, אסאי, כדורי פאו דה קיז’ו ועוד המון קינוחים ברזיליאיים מיוחדים, קייציים ומרעננים”.

להזמנות ופרטים: 073-7814113